Stomatologia

Stomatologia Zachowawcza

Leczenie próchnicy zęba już w stadium początkowym, połączone z prawidłową profilaktyką pozwala uniknąć wielu problemów z uzębieniem w przyszłości.

Stomatologia Dziecięca

W naszej klinice dokładamy wszelkich starań aby wizyta u dentysty była dla dzieci nie tylko koniecznością lecz także miłym wspomnieniem, a w przyszłości aby same o nią zabiegały.

Chirurgia Stomatologiczna

Chirurgia stomatologicznaW naszej Klinice świadczymy duży zakres zabiegów w dziedzinie chirurgii stomatologicznej. Dokładamy wszelkich starań aby zabieg chirurgiczny poparty był prawidłową diagnostyką a jego przebieg całkowicie bezbolesny. Wykonujemy zabiegi w...

Implantologia

Sztuczny ząb, popularnie nazywany implantem, składa się z filaru, który jest wszczepiony w kość i imituje korzeń, oraz łącznika, na którym zamocowana jest korona protetyczna.

Protetyka

Leczenie protetyczne związane jest z uzupełnieniem braków zębowych pojedynczych jak i mnogich.

Ortodoncja

Celem współczesnej ortodoncji jest korygowanie nie tylko stłoczonych, nieregularnie ustawionych i wychylonych zębów, lecz także dążenie do poprawy wyglądu i estetyki twarzy.

Znieczulenia

ZnieczuleniaSedacja wziewna z zastosowaniem mieszaniny gazów podtlenku azotu i tlenu to metoda walki z panicznym lękiem przed bólem. Jest ona przyjazna pacjentom i co najważniejsze całkowicie bezpieczna i bezbolesna. Podczas zabiegu z wykorzystaniem sedacji wziewnej,...

Partnerzy